Работно време до нормализирање на состојбата со COVID -19

среда, 18 март 2020

Почитувани,

Согласно   мерките  и активностите  за превенција од ширење на корона вирусот Covid-19 кои се официјално објавени од Владата на Република Северна Македонија и од Министерството за здравство, ги информираме нашите клиентите дека во наредниот период ќе се изврши промена на работното време  на ВИНКОМ ДООЕЛ.

 

ВИНКОМ ДООЕЛ до следното известување ќе работи :

  • од понеделник до петок  од 08:00 до 16:00 часот ,
  • во сабота од 08:00 до 14:00 часот.

 Нарачки и директен контакт со клиенти ќе се вршат само со претходна најава на: 

customercare@vinkom.com.mk

 

 

 Со почит,

ВИНКОМ ДООЕЛ СКОПЈЕ - KIRBY

Оставете коментар
Коментари
25.6.2020 16:14
cheap cialis canada Flibra

cialis commercial  https://agenericcialise.com/ - tadalafil cialis from india cialis commercial afternoon  <a href=https://agenericcialise.com/#>cialis without a doctor's prescription</a> Antibiotics

16.7.2020 05:02
tadalafil online sales Flemy

viagra tabletas  BidaLita https://acialisd.com/# - generic cialis tadalafil senceLieli Dapoxetina Miglior Prezzo  Infalbax <a href=https://acialisd.com/#>Cialis</a> smostace Viagra Pour Homme Prix Maroc

19.8.2020 12:21
retalis cialis soitly

viagra versus cialis versus levitra  Bribibiony https://artsocialist.com/ - cialis order online Adhessewef Buy Doxycycline Antibiotics  Hibdiurb <a href=https://artsocialist.com/#>buy cialis on line</a> Credrify Medicamento Cialis Tabletas

03.9.2020 21:29
koxmnwzvi

Работно време до нормализирање на состојбата со COVID -19. Винком
koxmnwzvi http://www.ga57r79067ene6uk917hs4n686n8rmwqs.org/
<a href="http://www.ga57r79067ene6uk917hs4n686n8rmwqs.org/">akoxmnwzvi</a>
[url=http://www.ga57r79067ene6uk917hs4n686n8rmwqs.org/]ukoxmnwzvi[/url]

14.9.2020 11:33
theannall eqffb

slots free  http://onlinecasinouse.com/#  - online slots  online casino games  online casino slots  http://onlinecasinouse.com/#  

Категории